اپاانا
حرف را باید زد /درد را باید گفت / سخن از جور من و جور تو نیست / سخن از متلاشی شدن یک دوستی ست/ وعبث بودن پندار سرورآور مهر 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

حضرت موسی همراه بنی اسرائیل شبانه مصر را ترک کرد تا به رود نیل رسیدند.

موسی با عصای خود بر آب زد تا اینکه در میان رود نیل راهی نمایان شد.

حضرت موسی(ع) دستور داد که حرکت کنند و از رود نیل عبور کنند ولی آنها یکصدا گفتند: ما از 12 قبیله هستیم  و هر قبیله رسم و آداب خودش را دارد و ما نمی توانیم از یک راه عبور کنیم باید راه به 12 قسمت تقسیم شود.

موسی به اذن خدا دریا را به 12 قسمت تقسیم کرد . اما بنی اسرائیل جلو نرفت و گفت  بعضی از ما با هم خویشاوند و آشنا هستیم ممکن است بخواهیم با هم صحبت کنیم و یا همدیگر را ببینیم در میان راه برایمان پنجره هایی قرار بده .

حضرت موسی به اذن خدا چنین کرد اما باز حرکت نکردند و گفتند ما با پاهای برهنه چگونه بر روی زمینی که رطوبت دارد پای بگذاریم باید دستور دهی تا زمین خشک شود و حضرت موسی به اذن خدا چنین کرد و کف دریا خشک شد .

ولی باز بنی اسرائیل حرکت نکرد و در این هنگام بود که بی ادبی و قدر ناشناسی را به اوج خود رساند و گفت تو ما را آواره کردی و به اینجا آوردی اکنون می خواهی ما را در دریا غرق کنی و تمام اموال و ثروت های ما را به تصرف خویش در آوری .

اما حضرت موسی(ع) با لبخندتلخی که داشت جلو تر از همه پا در رود نیل گذاشت تا هیچ ایهامی برای آنان نباشد و جلو تر از همه پیش قدم شد .

این تکه ای کوچک از گستاخی و بی شرمی و هر صفت غیر انسانی بنی اسرائیل بود.

ادامه دارد             

[ ۱۳٩٠/۸/٢۱ ] [ ٥:٠٥ ‎ب.ظ ] [ زیتون سرخ ]

قسمتی از یک پرو تکل

تفاوتی ندارد که کشمکش های داخلی دولت را نابود سازدیا جنگ های خارجی او را تسلیم دشمن نماید , در هر صورت دولت و کشور سقوط کرده , به دست ما خواهد افتاد.

 اخلاق و سیاست با هم جمع نمی شود در نتیجه حاکمی که خود را پایبند به اصول اخلاقی می داند در حقیقت مغز سیاسی ندارد و هرگز حکومتش پایدار نمی ماند.

حقوق ما در پشت قدرت مخفی است.

باید جوانان مسیحی را به مواد مخدر معتاد کرده به گونه ای کلاسیک آنان را منحرف سازیم .

حیا , عفت و ناموس را توسط قهرمانان و آموزگاران و در مجموع آموزش و پرورش از ذهن ها بیرون بیاوریم به طوری که این مطلب در اجتماع مفهومی نداشته باشد.

 

به عقیده ما قدرت , عنف و زور یگانه عامل ایجاد عدالت است.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/٢٠ ] [ ۳:٥۸ ‎ب.ظ ] [ زیتون سرخ ]

خصوصیات یهود در قرآن :
در قرآن خداوند این قوم را بنی اسرائیل و قوم یهود مورد خطاب قرار می دهد. و دارای دو نوع برخورد است . خصوصیات این قوم که عام است و شامل توده بنی اسرائیل و یهود می شود که شامل این موارد است :
1- کشتن انبیاء و اهانت به پیامبران 61 بقره- 87 و 88 بقره – 67 سوره بقره
2- رباخواری و رشوه دادن.
3- قساوت قلب (74 بقره )
...
4- نفاق و مکر (72 آل عمران ، 54 آل عمران )
5- بی بند و باری(59 بقره ، 99 آل عمران )
6- قومی تحریف گر که در کلام هرمنوتیک ایجاد می کنند و اختلاف و شبهه در کلام خدا بوجود می آورند و حق را به باطل مشتبه می سازند.
7- عهد شکنی و بهانه جویی ( 54 ، 55، 61، 41، 42، 64، 67، 69، 85، 146 )
و در عین این بیان ؛ خداوند عده ای از یهودیان را مومن خطاب می کند ( 113 آل عمران )
آنها را از توده قوم یهود جدا نموده و استثناء فرض می کند ولی آنچه به کرات در قرآن ذکر می شود آن است که این قوم را مؤمن نمی یابی « الّا قلیلا» و عده بسیار کمی از یهودیان بودند که ایمان آوردند و در راه دین خود قدم برداشتند از جمله مخریق از دانشمندان یهود بود و در جنگ احد خطاب به قوم خود گفت : شما که می دانید این پیامبر حق است چرا او را یاری نمی کنید ؟ گفتند : امروز شنبه است و ما وارد جنگ نخواهیم شد وی اموال خویش را به اسلام بخشید و به جنگ با کفار رفت در جنگ احد کشته شد حضرت رسول فرمودند که : وی شهید شده است .
اکنون به مستنداتی که در مورد خصوصیات قوم یهود وجود دارد اشاره می کنیم :
کشتن انبیاء و اهانت به پیامبران


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/۸/۱٢ ] [ ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ ] [ زیتون سرخ ]

[ ۱۳٩٠/۸/۱٢ ] [ ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ ] [ زیتون سرخ ]

سلام

نمی دونم واقعا باید چی بگم ؟؟؟؟؟!!!!!!!؟!؟!

از یهودی ها یا مسئولینی که طرفدار افکار یهودی هستند . من دو هفته پیش فیلم شکارچی شنبه را دیدم . فیلمی که بعد از سی سال که از انقلاب می گذرد با صراحت تمام واقعیت ها را گفت و حالا باید در شهرستان ها اکران نشود . دوسال در صف اکران باشد بعد فقط در 9سینمای تهران پخش بشود تازه با تبلیغ کم و کمبود بلیت.

واقعا متاسفم برای کسانی که از انسانیت و اسلام و هیچ چیزی نمی فهمند و به یک تکه استخوان هم راضی هستند . از همه دوستانم عاجزانه خواهش می کنم این فیلم را ببینند.تا با خرید بلیت ازاین فیلم که مورد هجوم خیلی از شبکه های ماهواره و.... است حمایت شود.

حضرت علی می فرمایند:(( شما هیچگاه راه هدایت را نخواهید یافت شما هیچگاه راه حق را نخواهید یافت مگر کسانی که راه هدایت را رها کردند بشناسید))

[ ۱۳٩٠/۸/۱٢ ] [ ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ ] [ زیتون سرخ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

چه کسی می دونه مار ها کی دم خودشون رو گاز می گیرند ؟ چه کسی می دونه موش های کثیف کی می خوابند؟ اما من یه چیزی رو مطمئن هستم که یه روز ا خورشید مثل همیشه همرو گرم می کنه !!!
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

خدمات وبلاگ نویسان جوان

چت روم

فروش بک لینک طراحی سایت