سنگ سنگ تا پیروزی

63 سال از فتنه ای می گذرد که مسبب اصلی تمام جنگ ها و خونریزی ها و چپاول های امپریالیسم جهانی در منطقه عربی و اسلامی است. در این مدت نطفه ای به نام اسرائیل در خاور میانه شکل گرفت که به کشتار و اوارگی فلسطینی ها منجر شد. تجربه نشان می دهد که مقاومت تنها گزینه برای آزادی فلسطین است. راه حل نهایی بازپس گیری مناطق اشغالی و گرفتن حقوق مشروع فلسطینیان مقاومت است .

طرحی که محمود عباس به سازمان ملل ارائه داده است گواه بر این ادعاست که تشکیلات خودگردان و سازمان فتح به این نتیجه رسیده اند که مذاکره و سازش بی نتیجه است.

اگر طرح تشکیل کشور فلسطین در سازمان ملل رای بیاورد عملا تنها 22%از سرزمین تاریخی فلسطین را به انها می دهند آن هم در هوا نه در زمین!!!!!!

چون تمام این مناطق با شهرک نشینی محاصره شده . پس تشکیل این دولت با22% عملا قابل اجرا نیست.

جالب این است که بسیاری از فلسطینی ها با این طرح موافق نیستند چون کل این سرزمین مال آنها است .

به نظر من باید طرحی ارائه شود که اسرائیل از خاورمیانه بیرون برود تا فلسطین یک دولت آزاد باشد به دور از هر موجود کثیف مانند اسرائیل

به امید پیروزی به امید آزادی..............

/ 2 نظر / 47 بازدید
سارینا

اسمش را میگذاریم؛دوست مجازی اما آنسو یک آدم حقیقی نشسته . . خصوصیاتش را که نمیتواند مخفی کند ...وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را مینویسد وقت میگذاردبرایم، وقت میگذارم برایش . . نگرانش میشوم دلتنگش میشوم . . وقتی درصحبت هایم،به عنوانِ دوست یاد میشود مطمئن میشوم که حقیقی ست . . هرچند کنارهم نباشیم هرچند صدای هم راهم نشنیده باشیم، من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم هرکجا که باشد --- پس دوست من در دنیای مجازی دوستت دارم ... عزیزم میشه سایتم رو لینک کنی[بغل][ماچ] میتوین بنرهای فروشگاه رو بزاری هر ماه 5/000 تا بازدید رایگان دریافت کنی!!! فروش بازدید بصورت کاملا ویژه هر 15/000 بازدید فقط و فقط هزار تومان!!! پرداخت شارژ ایرانسل www.talarank.com سایت افزایش بازدید ثبت نام کن سایت ما رو لینک کن 500 تا بازدید رایگان جایزه بگیر فروشگاه محصولات سایت http://www.dortinshop.com محصول بخر 10/000 تا 50/000 بازدید رایگان دریافت کن!!!!![نیشخند]

آزاده

سلام با مطلبی تحت عنوان تقدیر از حجاب آنجلینا جولی در سیما!!!!!!!! به روزم خوشحال میشم بهم سر بزنید و نظرتون رو بگین.