سلام دوستان

یکی از دوستانم در نظراتی که برای من نوشته که من هم از او خیلی ممنونم گفته ما کشورمان خیلی مشکلات داره به جای این مطالب در مورد مشکلات جوونها بنویسیم و در مورد جوان های خودمون حرف بزنیم .

البته من این جور حرف ها را زیاد شنیدم اما فکر کردم که لازم هست یک توضیح کوتاه بدهم.

اتفاقا من هم بیشتر از همه خودم و کشورم رو دوست دارم و از عرب ها متنفرم.

اما گاهی باید به یک شکل دیگر نگاه کرد (همون قضیه چشم ها را باید شست)

ازادی فلسطین یعنی ازادی همه و اسارتش یعنی اسارت همه.

اگر به پرچم اسرائیل دقت کرده با شید معنی اون دو خط ابی که بالا و پایین ان هست یعنی از نیل تا فرات مال اسرائیل هست.

قبل از انقلاب برای ایجاد یک مکان برای رژیم اسرائیل چند گزینه بود که یکی از انها ایران بود.تازه می دونی فرمان اصلی جنگ عراق با ایران را یک صهیونیست اعلام کرد. پس جای شکی نمی مونه که این موجود کثیف دشمن کل دنیا ست.

دوستان من اسرائیل امروز تمام مراکز اصلی دنیا را تصاحب کرده از ماهواره گرفته تا مارک ها و برندها. من دوست دارم کشورم قدرت مند ترین کشور دنیا باشه تا بتونه صلح واقعی رو برقرار کنه پس برای همین باید دشمنم رو بشناسم و با حمایت کردن از هر کسی که زیر بار زور این زژیم باشد اون رو تضعیف کنم.چون به این حرف ایمان دارم که برای  پاکسازی کل دنیا و دنیایی با تمام خوبی ها باید تمام صهیونیسم ها از پیر و جوون تا  بچه هاشون روباید کشت .چون یکی از ارزو های اونها مردن تمام مسلمانان است.

و من هم از شرافت و انسانیت حرف می زنم از عشق از زندگی که مال تمام مردم دنیاست و موافق خودخواهی نیستم که فقط خودم را ببینم این رو پیغمبرم بهم یاد داده که با یک سیاه پوست هم سفره شو به یک غلام احترام بذار تا عاشق اسلام بشه هرچند که اطرافیانت بیشتر از همه احتیاج به هدایت دارند.

ما اگر واقعا دلمون برای جوونها مون می سوخت به جای این همه فساد مالی و این همه میدون دادن به شبکه های ماهواره ای از بچه های بالا گرفته تا خود مردممون که اعتماد به نفسشون رو از دست دادن و غرب زدگی رو به راحتی می شه تو یه خیلی از زندگی های حتی مذهبی احساس کرد و وبلاگ هایی که بوی نا امیدی و شکست عشقی می دهدو هیچ پیام جالبی نداردوهمه و همه این را می گوید که یکبار دیگر باید نگاه کنیم و فکر کنیم.

اگر همه این هارو بی خیال شیم فقط یه مطلب می مونه اونم اینه که پیامبر فرمودند( اگر کسی احتیاج به کمک داشت و تو می تونستی به اون کمک کنی ولی این کار رو نکردی مسلمان از دنیا نمی ری) من با نوشتن توی این وب می تونم کمک کوچیکی بکنم پس هیچ وقت این شانس رو از دست نمی دم.به امید پیروزی و ازادی

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هائم

سلام!!! تو رو خدا هر چی میگی فقط افراط نکن افراط باعث میشه مردم حرف های درست رو هم بر حسب تعصبات بذارن!!! روز گار مرگ انسانیت است,از خدا راحت جان باید طلبید!!!

رضا

سلام این که از عرب ها متنفری نژاد پرستیه. حالا تو نژاد پرستی یا نه؟

آزاده

سلام با شش تا مطلب جدید به روزم خوشحال میشم بهم سربزنید ونظرتون رو بگین.

ماسون کش

سلام با این سه مطلب به روزم ارکستر ملی در دست پادوی صهیونیست ها مجوز ورود محصولات صهیونیستی درچه دولتی صادر شد؟ ردپای فراماسونری در دولت ترکیه منتظر حضور و نظرتون هستم. یا علی

fatima

سلام دوست عزیز خیلی ممنون که سر زدی وبت جالبه من هم امیدوارم که اسرائیا از صحنه روزگار محو بشه

shahin.nilo

ببین اپادانایه عزیز درسته ما مشکلاتمون خیلی زیاده اصلا بهمون اهمیت نمیدن اما ما تا وقتی خودمون به اراده خودمون تکیه کنیم نیاز نیست دیگران کمکمون کنند.تو فقط کافیه یه تحقیقه کوچک در رابطه با فقر در تهران بکنی میبینی انقدر فقیر و گشنه داریم که میگی سومالیو فلسطین کیند بزار به مردم خودم کمک کنم.ما الان 14 میلیون فقیر داریم امار کمی نیست به نظرم وبت رو تقیر بده و از مشکلات خودمون بگو ببین چقدر بازدید کننده خواهی داشت

زهرا

سلام ودرود بر شما قلم زیبایی دارید.باز هم از صهیونیست بنویسید و از ظلمی که به مردم مظلوم فلسطین و البته همه دنیا میکنند. متاسفانه ماهواره ها دارن جوانهامون رو منحرف می کنند.دیدن پرپر شدن جوانها و حتی کودکانمان در آماج هجمه ها و تبلیغات شبکه های شیطان قلب انسان رو جریجه دار می کنه.وقتی می شنوی یه بچه 6 ساله به مامانش می گه : مامان به ما چه که دارن بچه های فلسطینی رو می کشن! تازه میفهمی که دشمنی که با چنگ و دندون از مرزهامون بیرون کردیم امروز تو خونه هامون جا دادیم و این معنی همون تهاجم فرهنگی و حمله گسترده ایه که سالهاست رهبری عزیز دارن تکرار می کنن و بعضی ها انگار که هنوز خوابند.

محدثه

سلام عزیزم امیداورم ناراحت نشی که اینقدر صریح برات می نویسم احساس می کنم حرفات جنبه شعار داره بهتر اول به مسلمون های داخل کشور کمک کنیم به قول معروف چراغی که به منزل رواس به مسجد حروم سعی کن به مسائل داخل کشور بی طرف بپردازی موفق باشی